Amerykańscy żołnierze pobili się z Polakami

Новости

uspl98239329382Łódzka prokuratura wyjaśnia okoliczności incydentu z udziałem amerykańskich żołnierzy, do którego doszło w sobotę rano na głównej ulicy Łodzi. Doszło wówczas do przepychanki między grupami Amerykanów i Polaków.

W zdarzeniu brało udział sześciu żołnierzy USA i czterech Polaków. Według prokuratury wszyscy uczestnicy szarpaniny byli pod wpływem alkoholu i dlatego nie było możliwe ich przesłuchanie.  Po bójce zatrzymano trzech Polaków. U jednego z nich znaleziono niewielkie ilości narkotyków. Obywateli USA zwolniono. Z ich wstępnych relacji wynika, że to oni zostali słownie zaczepieni przez grupę Polaków.

— Amerykanie prawdopodobnie wyszli z jednego z lokali przy ul. Moniuszki i szli ul. Piotrkowską. Z przeciwnej strony nadchodziła grupa Polaków. Na wysokości pasażu Schillera doszło między nimi do utarczek słownych i przepychanek — powiedział rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej Krzysztof Kopania.

W wyniku szarpaniny nikt nie odniósł poważnych obrażeń, jeden z Amerykanów doznał skręcenia nogi, drugi ma otarcia naskórka na twarzy.

Uczestniczący w incydencie  amerykańscy żołnierze stacjonujący obecnie w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku. W połowie marca na ćwiczenia do Polski przyleciało 12 amerykańskich samolotów wielozadaniowych F-16 i ok. 300 osób personelu.

3 thoughts on “Amerykańscy żołnierze pobili się z Polakami

  1. wszyscy i Polacy i Amerykanie z niecierpliwością czekają na pojedynek z Ruskimi. Szczególnie mile widziani chłopcy po rozwodzie z botoksem i lotach z żurawiami …

  2. Ну и когда ты польская морда русский выучишь? Шипиш, шипиш… Что то на русских гавкаешь запомни одно: когда выебываетесь то знайте меру а то отгребете звиздюлей а потом плакать будете
    Че не понимаешь русского сленга пся крэу? Тогда иди в жопу…
    Настоящие поляки они паны, гордая нация! Воевали и с немцами да и с коммуняками, что греха таить, а ты американская подстилка, кабета с раздвинутыми ногами
    Лезешьлезешь со своими проамерикосовскими каментами жидовская морда

    1. Русский забыли . Now I speak very good American. cyt: » Настоящие поляки они паны, гордая нация ‘. Masz jakieś kompleksy ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.