Putin: Skierujemy armię przeciwko wrogom

Новости

8848484393939239Rosyjski prezydent Władimir Putin ostrzegł, że Rosja będzie zmuszona skierować swoje siły zbrojne przeciwko krajom zagrażającym jej terytorium.

— Jeśli ktokolwiek zagrozi terytorium Rosji, wycelujemy swoją broń na te kraje, z których zagrożenie pochodzi — ostrzegł rosyjski prezydent, wyrażając zaniepokojenie «rozszerzającym się systemem obrony przeciwrakietowej». — Gdy zagrożenie pojawia się w sąsiednim kraju, Rosja musi zareagować w sposób odpowiedni i użyć swojej obrony w taki sposób, by zneutralizować zagrożenie — dodał.

Putin zaznaczył, że to NATO zbliża się do granic Rosji, a nie na odwrót. Zaznaczył zarazem, że strona rosyjska «będzie wszystko analizować», ale na razie «nie widzi nic szczególnie niepokojącego».

Po rozmowach z prezydentem Finlandii Saulim Niinistoe oświadczył także, że najlepszą gwarancją bezpieczeństwa dla tego kraju jest jego neutralny status.

Wcześniej rosyjski prezydent poinformował, że Rosja wprowadzi w tym roku na uzbrojenie ponad 40 nowych międzykontynentalnych nuklearnych rakiet balistycznych i w najbliższych miesiącach wypróbuje nowy węzeł radiolokacyjny swej obrony antyrakietowej. Występując na otwarciu Międzynarodowego Forum Wojskowo-Technicznego Armia-2015 w Kubince koło Moskwy zaznaczył, że nowe rakiety jądrowe będą całkowicie odporne na wszystkie istniejące obecnie środki ich zwalczania.

2 thoughts on “Putin: Skierujemy armię przeciwko wrogom

 1. Z bandytami i terrorystami nikt nie pertraktuje!
  Szczególnie gdy bandyci są prymitywnym narodem trzeciej kategorii:

  Rosja ma gospodarkę odrobinę mniejszą niż Włochy
  PKB nominalny w mld USD
  Rosja ……………..1 899 056
  Włochy …………..2 198 730
  UK …………………2 417 570
  Brazylia …………..2 492 908
  Francja ……………2 776 324
  Niemcy …………..3 577 031
  Japonia …………..5 869 471
  Chiny ……………..7 298 147
  USA ………………15 094 025
  UE …………………17 577 691
  Około 80% rosyjskiego eksportu pochodzi ze sprzedaży surowców naturalnych

  Populacja Rosji jest mniejsza niż populacji maleńkiego Bangladeszu i populacji Niemiec
  Rosja…………….146,3 mln
  Bangladesz…….157,6 mln
  USA ………………325 mln
  UE………………….650 mln
  Rosjanie stanowią około 2% populacji świata, ale zajmują około 13% powierzchni lądów (przed zagarnięciem Krymu)

  Rosja wydaje na badania i rozwój znacznie mniej niż wydają 3 zachodnie firmy razem wzięte:
  Intel……………….8,45mld USD
  Microsoft………..8,68 mld USD
  Volkswagen……10,45 mld USD
  Rosja…………….21,08 mld USD
  Chiny…………….284 mld USD
  UE………………..350mld USD
  USA………………450 mld USD
  (Volkswagen+Microsoft+Intel= 27,58 Rosja=21,08)

  Rosjanie rocznie wypijają najwięcej alkoholu na świecie w przeliczeniu na czysty spirytus każdy z nich wypija średnio ok. 13,9 litra.

  ONZ podaje, ze w Rosji co roku liczba nosicieli AIDS rośnie o ponad 62 tys osób i wciąż powiększa się wzrost zachorowań. Szacuje się, że w Rosji blisko 1% populacji jest nosicielami AIDS! Nawet w Afryce tak szybko nie przybywa nosicieli co w Rosji.

  Rosja to zacofany naukowo kraj z rachityczną gospodarką. Populacja mniejsza od populacj maleńkiego Bangladeszu i stanowi tylko około 2% mieszkańców Ziemi, jednak Ruscy rozprzestrzenili się na około 13% powierzchni lądów na Ziemi i stale zagarniają kolejne terytoria sąsiadów. W Rosji żyje tylko około 2% populacji świata, ale posiadają około 40% wszystkich bomb jądrowych na Ziemi i stale powiększają arsenał, oraz grożą społeczności międzynarodowej ich użyciem. Rosja to pasożytniczy, bandycki kraj, który żyje z rabunkowej eksploatacji zasobów naturalnych, oraz grabieży sąsiednich terytoriów należących do słabszych narodów. Jedyną nadzieją dla Homo Sapiens jest zwyrodnienie tego bandyckiego narodu, poprzez alkoholizm i wymieranie spowodowane epidemią AIDS.

 2. Глупый поляк всерьез думает что его пшекский язык кто то читает. Ну и дурак он! Лучше бойтесь пшеки скоро к вам Искандер прилетит или Ту-160 если и дальше будете выеживаться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.