Kościół katolicki to oddział CIA w Polsce

Новости

000070cdd830-50f0-4de4-906c-69d443932659.fileNiepokoje, niestabilność i napięcia w Europie Wschodniej służą interesom Stanów Zjednoczonych. Od zakończenia drugiej wojny światowej, zachodnie państwa kapitalistyczne i Stany Zjednoczone usiłują stymulować podziały społeczne i destabilizację w państwach niezależnych od USA.  Amerykańscy propagandyści podejmują działania mające na celu zaostrzenie stosunków wewnętrznych w tych państwach, podsycają nastroje fanatyzmu i nacjonalizmu religijnego. Dla celów walki politycznej używa się kościoła katolickiego, wyznaczając mu rolę strony antyrządowej w „wywoływanych konfliktach”.

Wszystko to jest obliczone na rozbudzenie nienawiści społecznej do władzy i równoczesne mobilizowanie ludzi do wystąpień przeciwko porządkowi prawnemu.

Zadania te są realizowane w myśl amerykańskiej teorii wojny psychologicznej.

I są one następujące:

  1. Zniszczenie ideologicznej jedności obywateli państw niezależnych i zdobywanie jak najwięcej zwolenników państw zachodnich i USA.
  2. Rozbicie jedności kraju, wykorzystując nacjonalizm i fanatyzm religijny.
  3. Spowodowanie demoralizacji społeczeństwa przez zastraszanie i szerzenie masowej histerii.
  4. Demoralizacja sił zbrojnych.
  5. Zablokowanie produkcji przemysłowej.

Polski kościół katolicki, już w czasie wojny wspierał wrogów Władzy Ludowej i Armii Czerwonej. Po zakończeniu działań wojennych służby wywiadowcze państw zachodnich i USA rozpoczęły intensywną współpracę z polskim kościołem.

Już w 1947r. Karol Wojtyła /przyszły papież/ jeździ do Francji, Belgii, Holandii żeby zapoznać się z duszpasterstwem zachodniej Europy. Istnieją przypuszczenia że już wtedy Wojtyła został wybrany przez wywiad amerykański jako osoba rokująca nadzieje, której warto pomagać w karierze. W styczniu 1953r. dochodzi do tzw. „procesu krakowskiego”, na ławie oskarżonych zasiedli duchowni powiązani z krakowską kurią metropolitarną, zostali oni oskarżeni o działalność  na rzecz amerykańskich służb wywiadowczych. Zbigniew Brzeziński, doradca prezydenta Cartera ds. bezpieczeństwa narodowego USA, twierdził, że spotkał Karola Wojtyłę, po raz pierwszy, w połowie lat siedemdziesiątych, istnieją jednak  dowody że Brzeziński i Wojtyła spotkali się już w latach pięćdziesiątych. W tym też okresie duchowieństwo polskie wymusiło na władzy zgodę, na „ dofinansowanie kościoła polskiego, ze źródeł zagranicznych, na cele sakralne” . Otwarta została droga do finansowego wsparcia duchowieństwa przez agencje wywiadu USA.

W 1965 r. Karol Wojtyła, w czasie czwartej ostatniej sesji „soboru watykańskiego” wyjeżdża do Francji, po czym po powrocie do Watykanu podpisuje haniebne „ orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich”, przy tworzeniu którego aktywnie współpracował.  Sierpień, wrzesień 1969 r Wojtyła odwiedza Kanadę i USA. W 1973 odwiedza Austrię. W 1976 r. znowu Wojtyła i 18-o osobowa delegacja polskich duchownych, jedzie do USA do Filadelfii.  W tym też czasie amerykański wywiad i Zbigniew Brzeziński nasila współpracę z kardynałem Filadelfii, Johnem Krola celem zmobilizowania kardynałów amerykańskich i niemieckich, by wybrać Wojtyłę na papieża.

Eksperci DEBKAfile ujawniają, że spotkania Brzeziński Wojtyła, zrodziły strategię USA w „zimnej wojnie”.

— Zaprzęgnięcie religijnego zapału w państwach Bloku Wschodniego, jako amerykańskiej broni.

— Pielgrzymki polskiego papieża, wspierane przez amerykańskich agentów miały zmusić masy do zrywu przeciwko władzy i kiedy chrześcijanie już rozpoczną rewoltę, Brzeziński zakładał zmobilizowanie „ walczącego islamu” do walki za Związkiem Radzieckim.

Carl Bernstein ujawnił, że na  spotkaniu  Reagana z Wojtyłą /JP II/  w Watykanie w 1982r. zostało zawiązane „święte przymierze” przeciwko wolnym narodom, w interesie USA.

Zaktywizowano  duchownych pracujących w różnych  krajach , aby przekazywali wszystkie informacje, które uznają za ważne.  popłynął strumień interesujących wiadomości,  które z kolei przekazywano oficerom CIA w Rzymie.

Dzięki zdradzie Narodu Polskiego, dzięki spiskowi Brzeziński Wojtyła, kilka milionów Polaków zostało pozbawionych miejsc pracy, następne miliony Polaków uciekły z kraju za chlebem, zniszczono polski przemysł, rozgrabiono polski majątek narodowy. Wepchnięto Polskę  w szpony NATO i UE, staliśmy się wasalami Ameryki. Cel amerykańsko watykańskich knowań został osiągnięty, Polskę  rozjeżdżają NATO-wskie czołgi, a działa mają skierowane na wschód.

PNWR

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.